Moich Klientów różnią gusta, indywidualne rozumienie komfortu, czy funkcjonalności wnętrz, często niezależne od aktualnych trendów aranżacyjnych. Ale też jedno ich łączy- dążenie do stworzenia idealnej dla siebie przestrzeni, miejsca, gdzie z przyjemnością będą mogli zarówno oddawać się relaksowi, jak i pracować lub po prostu spędzać czas z najbliższymi. Sekret wykreowania takiego właśnie miejsca tkwi w harmonii, bo harmonia to piękno. Nie można jednak zapominać, że podstawę takiego harmonijnego układu w przestrzeni zawsze stanowi człowiek.

Jako architekt wnętrz staram się  śledzić aktualności i zmiany w trendach oraz brać je pod uwagę podczas projektowania. Staram się stworzyć pomieszczenia, które nie tylko będą piękne wizualnie, ale też pozwolą w pełni korzystać z ich funkcji.

Efektywna praca projektanta polega jednak na czymś więcej, niż tylko śledzenie aktualnych trendów w aranżacji wnętrz i ślepe podążanie za nimi. Dla mnie najważniejszy jest Klient oraz jego oczekiwania. Dlaczego? To proste!

 

POWERCLEANERS

Brand Home Design Kseniia Dodak

NIP: 8961603235

ul Ramiszów 15e

51-217 Wrocław

 

 

© 2019-2024